StrojeSportowe - blog

22.01.2019

Czym wyróżniają się stroje piłkarskie Adidas?

Adidas to niemieckie przedsiębiorstwo, założone w 1924 roku, zajmujące się produkcją wysokojakościowej odzieży oraz obuwia sportowego. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, oferująca między innymi stroje piłkarskie – koszulki, spodenki, getry. Cieszą się one dużą popularnością, ze względu na wysoki komfort użytkowania. Czym wyróżniają się na tle innych marek, obecnych na rynku?

24.07.2018

Jak wybrać torbę treningową?

Materiał

Może jeszcze o tym nie wiesz, ale torby treningowe - ze względu na rodzaj noszenia - dzielimy na torby noszone na ramieniu, torbo-plecaki oraz torby przeznaczone do noszenia w dłoni. Oczywiście największą popularnością, nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie, cieszą się torby naramienne. Obecnie wielu producentów oferuje tego typu produkty, a szczególne uznanie wśród klientów zaskarbiły sobie m.in. torby treningowe Adidas, które kupujący doceniają przede wszystkim za dużą ergonomię użytkowania i szeroki wybór dostępnych wzorów i kolorów.


04.09.2018

Jakie technologie stosuje Nike w swoich strojach?

Nike jest jednym z największych na świecie producentów odzieży i obuwia sportowego. Przedsiębiorstwo powstało w 1964 roku i chyba nie ma na świecie osoby, która nie rozpoznałaby jego charakterystycznego logotypu. Ze względu na wysoką jakość produktów i stosowanie najnowszych technologii, maksymalizujących komfort użytkowania, to jedna z najchętniej wybieranych na rynku marek.

25.07.2018

Strój bramkarski

Jeżeli kiedykolwiek grałeś - lub nadal grasz - w piłkę, to wiesz, że każdy zawodnik - poza talentem - potrzebuje również odpowiedniego stroju. Strój bramkarski należy do najbardziej charakterystycznych na całym boisku. Podpowiadamy, jak powinien wyglądać i co powinno się na niego składać. Zapraszamy do uważnej lektury.

25.07.2018

Strój piłkarski dla chłopca - jak wybrać?

Piłka nożna cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Kochają ją nie tylko dorośli mężczyźni, ale i mali chłopcy. Jeśli Twój maluch dopiero rozpoczyna swoją przygodę z naszym sportem narodowym, to pamiętaj, aby zaopatrzyć go w dobrej jakości sprzęt. Radzimy, jak powinien wyglądać strój piłkarski dla chłopca.

02.08.2018

Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Bez wątpienia piłka nożna uważana jest w Polsce za jedną z najważniejszych dyscyplin sportowych. Wiele dzieci - zarówno tych młodszych, jak i starszych - marzy, by zostać zawodowym piłkarzem i od najmłodszych lat trenuje na boisku.

22.10.2018

Stroje sportowe dla dzieci nie tylko na boisko!

Pierwsze stroje sportowe pojawiły się w XIX wieku i przez długi czas pełniły tylko rolę funkcjonalną. Dynamiczny rozwój kultury konsumpcyjnej sprawił, że odzież sportowa zaczęła być powszechna nie tylko na boiskach i murawach, ale również na ulicach.

20.11.2018

Z czego się składa komplet piłkarski?

Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce, a zainteresowanie nią deklaruje niemal połowa mieszkańców naszego kraju. 37% wszystkich osób, ćwiczących w klubach sportowych, to osoby trenujące właśnie piłkę nożną. Nieodłącznym elementem treningu jest odpowiednia odzież, która w przypadku piłki nożnej stała się synonimem stroju sportowego. Co składa się na profesjonalny komplet piłkarski?

13.12.2018

Z jakich materiałów produkuje się stroje sportowe?

Odzież sportowa wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów elastycznych, pozwalających na swobodne uprawianie sportu. Asortyment sklepów, oferujących nowoczesne stroje sportowe, jest obecnie na tyle szeroki, że nawet pasjonaci mogą na treningu poczuć się, jak prawdziwi zawodowcy. Oczywiście rodzaj użytego materiału będzie uzależniony od wybranej aktywności, niemniej wiele tkanin można uznać za uniwersalne.