Gwarancja
Towar zakupiony w naszym sklepie strojesportowe.eu objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Gwarancji nie podlegają jednak uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go przesyłką pocztową/kurierską lub dostarczyć osobiście do siedziby sklepu. Produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze.
Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku reklamacji równowartość opłaty za transport poniesionej przy odesłaniu do nas wadliwego towaru zwrócimy Ci natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.


Dowód zakupu jest dołączony do każdej wysyłanej paczki.( paragon faktura)

Zwroty
W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny.
Gwarantujemy zwrot pieniędzy! Zgodnie z prawem, jeśli towar nie był używany, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki.
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać przesyłką pocztową lub kurierską. Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Ci zwrócona natychmiast po otrzymaniu przesyłki.

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony poniższy formularz:


Pobierz formularz w pdf


Reklamacje i zwroty prosimy kierować na adres (z dopiskiem na opakowaniu - zwrot lub reklamacja):
StrojeSportowe.eu
ul. Legnicka 62a lok. 113
54-204 Wrocław

W sprawach reklamacji i zwrotów prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.