Naszym klientom oferujemy wykonanie nadruków na odzieży sportowej zakupionej w StrojeSportowe.eu lub dostarczonej pod nadruk. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znakowaniu różnego rodzaju odzieży nasze nadruki charakteryzują się wysoką jakością szczegółów, stałością barw oraz odpornością na wodę i na ścieranie.

Nadruki wykonujemy w technologiach:
- folią termotransferową Flex ( szeroki wybór kolorów i modeli),
- folią odblaskową / elastyczną / brokatową / metaliczną / holograficzną - NOWOŚĆ
- folią perforowaną - NOWOŚĆ

Poniżej przedstawiamy przykłady tych folii:

folia flexfolia odblaskowafolia brokatowa

"foliafolia holograficznafolia perforowana


Kolejną nową i bardzo trwała technikę nadruków, którą oferujemy jest haft komputerowy i haft 3D NOWOŚĆ:haft komputerowyhaft komputerowy


Wykonujemy również nadruki metodami:
- drukiem sublimacyjnym,
- drukiem cyfrowym,
- folią termotransferową Flock,
- subliflock,
- sitodrukiem (tylko w wybranych sytuacjach).

Metodę wykonania nadruków dopasowujemy do materiałów oraz do wymagań klientów. Oferujemy również pomoc graficzną w przerabianiu i poprawie jakości logotypów pod nadruk.

Nasz pracownik pomoże ci w dopasowaniu twojego pomysłu graficznego na konkretnych modelach odzieży. Bezpłatnie do każdego zlecenia na życzenie klienta wykonujemy graficzny projekt wizualizujący ostateczny projekt nadruków na odzieży.


Aby zamówić wizualizację należy wysłać e-mail na adres sklep@strojesportowe.eu, załączając odpowiednie pliki graficzne z logotypami, podając treści napisów oraz ew. kolorystykę i nazwy czcionek jakimi mają zostać wykonane.

W przypadku zamówienia nadruku logotypu, herbu lub godła należy przesłać do nas plik graficzny zawierający obrazek w grafice wektorowej (formaty AI, CDR, EPS inne) wraz z kolorystyką w skali Pantone (chyba, że idealne odwzorowanie kolorów nie jest wymagane lub nie jest możliwe do uzyskania).

Nadruki napisów wykonujemy standardowymi popularnymi wzorami czcionek. Istnieje możliwość wykonania nadruków czcionką zamówioną przez klienta - w takim przypadku należy przesłać do nas plik zawierający wzornik danej czcionki (lub przesłać zapytanie o dostępność takiej czcionki). Aby na zamówionych strojach wykonać nadruki należy przesłać e-mail z podanym numerem zamówienia odzieży na nasz adres: sklep@strojesportowe.eu
W e-mailu należy wskazać rodzaje wybranych nadruków zgodnie z poniższymi wytycznymi, załączyć wymagane pliki graficzne, a w przypadku zamówienia numerów lub nazwisk należy dodatkowo wskazać dopasowanie numeru lub nazwiska do konkretnego rozmiaru odzieży, zgodnie z poniższym przykładem:

tabela - dane doamawiania nadruków

Uwaga! Nowość! Na strojach marki Nike wykonujemy nadruki oryginalnych numerów marki Nike. Każda cyfra posiada wygrawerowane logo Nike. Koszt nadruku oryginalnej cyfry Nike (wysokość 23 cm) wynosi 20 zł. Oryginalne cyfry Nike dostępne są w kolorach: białym, czarny, czerwony, niebieski, złoty, srebrny, zielony, żółty i granatowy.


stroje piłkarskie numery Nike

stroje piłkarskie, czcionka adidas

stroje piłkarskie, czcionka Joma

Oferujemy wykonanie nadruków dowolną czcionką wskazaną przez klienta. Dla ułatwienia wyboru czcionki nadruku poniżej prezentujemy najczęściej wybierane wzory. Wykonujemy również nadruki innymi dowolnymi fontami, w tym również dostarczonymi przez klientów. Jeśli podoba Ci się któraś z poniższych czcionek wystarczy, że podasz nam jej numer a my przygotujemy dla Ciebie darmowy projekt graficzny prezentujący wybrane stroje piłkarskie z nadrukiem przy użyciu wskazanej czcionki!

czcionki piłkarskie na stroje piłkarskie


Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane przez klientów rodzaje nadruków na koszulkach sportowych oraz ich orientacyjne ceny. Wybór miejsca nadruku oraz jego wielkość zależy od zamawiającego.koszulka przódkoszulka tyłspodenkiCennik nadruków - przód:
- logo na piersi/spodenkach/rękawie (herb, godło), wielokolorowe, średnica do około 8-10 cm - 10-15 zł brutto,
- logo duże z przodu, wielokolorowe, szerokość ~ 25 cm - 15-35 zł brutto,
- numer z przodu, wysokość 10-12 cm - 10 zł brutto.

Cennik nadruków - tył:
- napis nad/pod numerem (nazwa klubu lub imię i nazwisko zawodnika)- 10 zł brutto / 1 linię,-

- logo duże z tyłu, wielokolorowe, szerokość ~ 25 cm - 15-35 zł brutto,

- numer z tyłu, wysokość 25 cm - 20 zł brutto.


W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Działu Obsługi Klienta. Nasz grafik udzieli Państwu wszelkich wyjaśnień.