Naszym klientom oferujemy wykonanie nadruków na odzieży sportowej zakupionej w StrojeSportowe.eu. Nadruki wykonywane są przez profesjonalną firmą poligraficzną, działającą na rynku nadruków od ponad 20 lat. Nasze nadruki charakteryzują się wysoką jakością szczegółów, stałością barw oraz odpornością na wodę i na ścieranie. Nadruki wykonujemy w następujących technologiach:

- folią termotransferową
- drukiem sublimacyjnym
- drukiem cyfrowym
- flockiem
- sitodrukiem (tylko w wybranych sytuacjach)
- haftem (herby i loga na piersi) Nowość!

Metodę wykonania nadruków dopasowujemy do materiałów oraz do wymagań klientów.


W przypadku zamówienia nadruku logotypu, herbu lub godła należy przesłać do nas plik graficzny zawierający obrazek w grafice wektorowej (formaty AI, CDR, EPS inne) wraz z kolorystyką w skali Pantone (chyba, że idealne odwzorowanie kolorów nie jest wymagane lub nie jest możliwe do uzyskania). Nadruki napisów wykonujemy standardowymi popularnymi wzoram czcionek. Istnieje możliwość wykonania nadruków czcionką zamówioną przez klienta - w takim przypadku należy przesłać do nas plik zawierający wzornik danej czcionki (lub przesłać zapytanie o dostępność takiej czcionki).

Aby na zamówionych strojach wykonać nadruki należy przesłać e-mail z podanym numerem zamówienia odzieży na adres:  sklep@strojesportowe.eu. W e-mailu należy wskazać rodzaje wybranych nadruków zgodnie z poniższymi wytycznymi, załączyć wymagane pliki graficzne, a w przypadku zamówienia numerów lub nazwisk należy dodatkowo wskazać dopasowanie numeru lub nazwiska do konkretnego rozmiaru odzieży, zgodnie z poniższym przykładem:

ROZMIARNUMERNAZWISKO
XL2JAN KOWALSKI
L7WALDEK
M9PREZES
XL11PIOTROWSKI
................

 

Uwaga! Nowość! Na strojach marki Nike wykonujemy nadruki oryginalnych numerów marki Nike. Każda cyfra posiada wygrawerowane logo Nike. Koszt nadruku oryginalnej cyfry Nike (wysokość 23 cm) wynosi 15 zł netto. Oryginalne cyfry Nike dostępne są w kolorach: białym, czarny, czerwony oraz niebieski.


numeryOferujemy wykonanie nadruków dowolną czcionką wskazaną przez kienta. Dla ułatwienia wyboru czcionki nadruku poniżej prezentujemy najczęściej wybierane wzory. Wykonujemy również nadruki innymi dowolnymi fontami, w tym również dostarczonymi przez klientów.
czcionki na stroje sportowe
Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane przez klientów rodzaje nadruków na koszulkach sportowych oraz ich orientacyjne ceny. Wybór miejsca nadruku oraz jego wielkość zależy od zamawiającego.

Koszulka piłkarska - przód:


nadruki na strojach sportowychCennik nadruków - przód:
- logo na piersi (herb, godło), wielokolorowe, średnica do około 8-10 cm - 12-15 zł brutto
- logo małe z przodu, szerokość ~ 10 cm - 6 zł brutto
- logo duże z przodu, wielokolorowe, szerokość ~ 25 cm - 15-25 zł brutto
- numer z przodu, wysokość 10-12 cm - 6 zł brutto / cyfrę

Koszulka piłkarska - tył:


nadruki na strojach sportowychCennik nadruków - tył:
- napis nad numerem (nazwa klubu lub imię i nazwisko zawodnika) - 10 zł brutto / 1 linię
- napis pon numerem (nazwa klubu lub sponsora) - 10 zł brutto / 1 linię
- logo duże z tyłu, wielokolorowe, szerokość ~ 25 cm - 15-25 zł brutto
- numer z tyłu, wysokość 25 cm - 10 zł brutto / cyfrę (niektóre komplety sportowe zawierają nadruków numerów tylnych w cenie kompletu - sprawdź w ofercie)

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Działu Obsługi Klienta. Nasz grafik udzieli Państwu wszelkich wyjaśnień.

Na życzenie klienta wykonujemy bezpłatnie graficzne wizualizacje wykonania nadruków! Aby zamówić wizualizację należy wysłać e-mail na adres sklep@strojesportowe.eu, załączając odpowiednie pliki graficzne z logotypami, podając treści napisów oraz ew. kolorystykę i nazwy czcionek jakimi mają zostać wykonane.