strojesportowe.eu - blog

Jak wybrać torbę treningową?

Jak wybrać torbę treningową?


Materiał

Może jeszcze o tym nie wiesz, ale torby treningowe - ze względu na rodzaj noszenia - dzielimy na torby noszone na ramieniu, torbo-plecaki oraz torby przeznaczone do noszenia w dłoni. Oczywiście największą popularnością, nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie, cieszą się torby naramienne. Obecnie wielu producentów oferuje tego typu produkty, a szczególne uznanie wśród klientów zaskarbiły sobie m.in. torby treningowe Adidas, które kupujący doceniają przede wszystkim za dużą ergonomię użytkowania i szeroki wybór dostępnych wzorów i kolorów.


Read more ...

Jakie technologie stosuje Nike w swoich strojach?

Jakie technologie stosuje Nike w swoich strojach?


Nike jest jednym z największych na świecie producentów odzieży i obuwia sportowego. Przedsiębiorstwo powstało w 1964 roku i chyba nie ma na świecie osoby, która nie rozpoznałaby jego charakterystycznego logotypu. Ze względu na wysoką jakość produktów i stosowanie najnowszych technologii, maksymalizujących komfort użytkowania, to jedna z najchętniej wybieranych na rynku marek.


Read more ...

Strój bramkarski

Strój bramkarski


Jeżeli kiedykolwiek grałeś - lub nadal grasz - w piłkę, to wiesz, że każdy zawodnik - poza talentem - potrzebuje również odpowiedniego stroju. Strój bramkarski należy do najbardziej charakterystycznych na całym boisku. Podpowiadamy, jak powinien wyglądać i co powinno się na niego składać. Zapraszamy do uważnej lektury.


Read more ...

Strój piłkarski dla chłopca - jak wybrać?

Strój piłkarski dla chłopca - jak wybrać?


Piłka nożna cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Kochają ją nie tylko dorośli mężczyźni, ale i mali chłopcy. Jeśli Twój maluch dopiero rozpoczyna swoją przygodę z naszym sportem narodowym, to pamiętaj, aby zaopatrzyć go w dobrej jakości sprzęt. Radzimy, jak powinien wyglądać strój piłkarski dla chłopca.


Read more ...

Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Bez wątpienia piłka nożna uważana jest w Polsce za jedną z najważniejszych dyscyplin sportowych. Wiele dzieci - zarówno tych młodszych, jak i starszych - marzy, by zostać zawodowym piłkarzem i od najmłodszych lat trenuje na boisku.

Read more ...
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)