Strój piłkarski z własnym nadrukiem

Strój piłkarski z własnym nadrukiem


Bez wątpienia piłka nożna uważana jest w Polsce za jedną z najważniejszych dyscyplin sportowych. Wiele dzieci - zarówno tych młodszych, jak i starszych - marzy, by zostać zawodowym piłkarzem i od najmłodszych lat trenuje na boisku. Już w podstawówkach tworzone są specjalne drużyny piłkarskie, które reprezentują szkołę na rozgrywkach. Trzeba pamiętać, że drużyna musi się wyróżniać. Najlepiej poprzez stroje piłkarskie.


Strój piłkarski - jak wybrać najlepszy?


Każda drużyna powinna posiadać specjalne stroje piłkarskie. Idealnie, jeżeli wyposażone są one nie tylko w logo, ale i emblemat klubu. Trzeba jednak pamiętać, aby na samum początku, zatroszczyć się o wybór odpowiednich materiałów. W przypadku kompletów piłkarskich najlepiej sprawdzają się takie, które zapobiegają przegrzewaniu się organizmu oraz powstawaniu podrażnień. Wbrew powszechnie panującej opinii doskonale radzą sobie stroje wykonane ze sztucznych materiałów, ponieważ stanowią doskonałą wentylację i pozwalają skórze oddychać. Oczywiście nie należy również zapominać, że strój piłkarski powinien być dobierany w zależności od pory roku. Inny zakłada się latem, a inny - zimą. W chłodne miesiące najlepiej sprawdzają się dresy i koszulki z długim rękawem.


Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem


Profesjonalne stroje piłkarskie powinny posiadać logo drużyny. Technik nanoszenia nadruków na ubrania jest wiele, ale obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się metoda sublimacyjna. Polega ona na nanoszeniu obrazu na materiał przy użyciu specjalnych tuszów sublimacyjnych. Ponadto farba, przenoszona jest na ubrania, za pomocą prasy termicznej. Wykorzystanie tej metody to gwarancja najlepszej jakości oraz trwałości. Nawet po wielu praniach i wyjątkowo intensywnych treningach, nadruki nie zmyją się, ani nie zjaśnieją. Oczywiście technik nanoszenia nadruków na koszulki piłkarskie jest wiele. Jeżeli nie są Państwo pewni, który sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku, to dobrze, jeżeli poprosicie o pomoc pracowników sklepu sportowego. Oni z pewnością udzielą wszelkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.